- FRACTAL DESIGN

Цена
€184 99 / 361 81 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.fractal-design.com/products/cases/meshify/meshify-3-xl/white-rgb-tg-clear-tint/
Form factor
Mid Tower ATX
Slots for devices
3.5"/2.5" drive mounts: 2/4
Dedicated 2.5" drive mounts: 1
I/O
Front interface: 1 x USB Type-C 20 Gbps
2 x USB Type-A 5 Gbps
1x Audio Combo Jack
Power button
Expansion slots
7
Specifications
Graphics card (max length): 512 mm
Graphics card (max height): 189 mm (7 slot) (incl. cables)
Power supply type: ATX
Motherboard compatibility: E-ATX (330 mm) / ATX / mATX / ITX / EE-ATX / SSI-EEB / SSI-CEB
PSU max length: 230 mm
CPU cooler max height: 182 mm
Cable routing space: 37.5 mm
Front fan: 3x 120/140 mm, 2x 180 mm (3 x 140 mm Momentum Included)
Top fan: 3x 120/140 mm
Rear fan: 1x 120/140 mm
Side fan: 3x 140 mm (no 120 support without radiator)
Total fan mounts: 10 (120 or 140 mm)
Top radiator: 360/420 (up to 475) mm
Front radiator: 280/360 mm
Rear radiator: Up to 120/140 mm
Side radiator: 360 mm (with brackets)Bottom fan: -
Dust filters: PSU (Bottom)
Cable cover: Yes
Cable organizers: 3 Hook-and-loop straps + 3 Cable Aligners
Color
White RGB TG Clear Tint
Dimensions
575 x 245 x 515 mm
Weight
12.4 kg
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Form Factor | Mid Tower ATX |
| Vendor_url | https://www.fractal-design.com/products/cases/meshify/meshify-3-xl/white-rgb-tg-clear-tint/ |
| I/O | Front interface: 1 x USB Type-C 20 Gbps |
| I/O | 2 x USB Type-A 5 Gbps |
| I/O | 1x Audio Combo Jack |
| I/O | Power button |
| Expansion Slots | 7 |
| Dimensions | 575 x 245 x 515 mm |
| Warranty | 24 Months |
| Color | White RGB TG Clear Tint |
| Weight | 12.4 kg |
| Slots for devices | 3.5"/2.5" drive mounts: 2/4 |
| Slots for devices | Dedicated 2.5" drive mounts: 1 |
| Specifications | Power supply type: ATX |
| Specifications | Front radiator: 280/360 mm |
| Specifications | Dust filters: PSU (Bottom) |
| Specifications | Cable cover: Yes |
| Specifications | Cable organizers: 3 Hook-and-loop straps + 3 Cable Aligners |
| Specifications | Graphics card (max length): 512 mm |
| Specifications | Graphics card (max height): 189 mm (7 slot) (incl. cables) |
| Specifications | Motherboard compatibility: E-ATX (330 mm) / ATX / mATX / ITX / EE-ATX / SSI-EEB / SSI-CEB |
| Specifications | PSU max length: 230 mm |
| Specifications | CPU cooler max height: 182 mm |
| Specifications | Cable routing space: 37.5 mm |
| Specifications | Front fan: 3x 120/140 mm, 2x 180 mm (3 x 140 mm Momentum Included) |
| Specifications | Top fan: 3x 120/140 mm |
| Specifications | Rear fan: 1x 120/140 mm |
| Specifications | Side fan: 3x 140 mm (no 120 support without radiator) |
| Specifications | Total fan mounts: 10 (120 or 140 mm) |
| Specifications | Top radiator: 360/420 (up to 475) mm |
| Specifications | Rear radiator: Up to 120/140 mm |
| Specifications | Side radiator: 360 mm (with brackets)Bottom fan: - |
| Тегло | 12.40кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 494 мм |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 185 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB 3.2 Type-C |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 4 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 3 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 360mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 13.5 |
| Тегло | 12.40кг |
Fractal Design Meshify 3 XL White RGB TG C – Кутия Full Tower с висок въздушен поток
Meshify 3 XL съчетава изключително охлаждане с елегантен, минималистичен дизайн. Бялото покритие и страничният панел от закалено стъкло показват компонентите ви, а включените RGB вентилатори добавят жива светлина. Идеален за висококачествени конфигурации, изискващи максимален въздушен поток и пространство.
Ключови Предимства
- Преден панел с висока пропускливост — Емблематичният дизайн Meshify осигурява неограничен въздушен поток, поддържайки компонентите хладни под натоварване.
- Страничен панел от закалено стъкло — Покажете изграждането си с ясен изглед към интериора, допълнен от RGB осветление.
- Просторен интериор — Поддържа дънни платки E-ATX, дълги GPU до 494 мм и високи охладители за CPU до 185 мм.
- Включени RGB вентилатори — Три предварително инсталирани Dynamic X2 RGB вентилатора осигуряват отлично охлаждане и персонализирано осветление.
- Гъвкави опции за охлаждане — Поддържа множество радиатори до 360 мм отпред и отгоре, плюс 120 мм отзад.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Максимална дължина на GPU | 494 мм |
| Максимална височина на CPU охладител | 185 мм |
| Включени вентилатори | 3x Dynamic X2 RGB 140mm |
| Предни USB портове | USB 3.0 x2, USB 3.2 Type-C |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове | 4 |
| 3.5" слотове за дискове | 3 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 360mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло | 13.5 кг |
Какво има в кутията
- Кутия Fractal Design Meshify 3 XL White RGB TG C
- Кутия с аксесоари (винтове и дистанционери)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












